Daha Doğal Bir Cilt Uygulaması

Daha Doğal Bir Cilt Yenilenmesi Uygulaması için ?IV. Jenerasyon MOSAIC HP Fraksiyonel Laser? merkezimizde hizmetinizdedir.

Tüm Cilt Estetik Uygulaması çözümleri arasındaki yenilikler içinde MOSAIC, fraksiyonel cilt gençleştirme metotlarının aksine MOSAIC uygulaması ile doğrudan cilt altındaki yapılar etkilenerek, Kolajen ve Elastin üretimi için süreç başlatılmış olur, yapılanmanın devamlılığını sağlayan eşsiz bir ortam yaratılır.

MOSAIC sayesinde binlerce mikroskobik lazer ışını kontrollü, en az acı verecek ve en kısa sürede iyileşecek bir şekilde karışık dağılımlı olarak cilde uygulanır. Cildin üst tabakası etkilenmediği için, koruyucu bir örtü olarak iyileşmeyi ve yenilenmeyi hızlandırır.

İlk uygulamadan birkaç gün sonra gözle görülebilir gelişmeler oluşmaya başlar, ancak uygulamanın tüm etkisini en iyi şekilde görülebilmesi için zaman gerektiği unutulmamalıdır. Gittikçe artan bir iyileşme zaman içinde alınacaktır.

En Yeni Estetik Teknolojisi olan Fraksiyonel MOSAIC ile Cilt gençleştirme

 • En Gelişmiş Fraksiyonel Lazer Tekniği
 • Tüm Estetik çözümlemeler
 • Patentli "Kontrollu Işın Dağılım Tekniği"
 • Yara izleri, Kırışıklıklar, Lekeli Pigmente Lezyonlar benzeri karışık uygulamalar
 • Tüm Cilt Tiplerinde Güvenilir ve Etkili Uygulama
 • Ayaktan ve Hızlı İşlem
 • Yan etkisi olmadan en az ağrı

 

Tüm Cilt Gençleştirme İşlemlerinde MOSAIC Uygulamalarının Özellikleri:

MOSAIC cildin üst tabakasını koruyarak cilt gençleştirmede, kesin ve kalıcı gelişmelerin oluşmasını sağlar. Üst deri tabakasının uygulamadan etkilenmemesi sayesinde, koruyucu bir tabaka olması, doğal Kolajen oluşum sürecini ve iyileşmeyi hızlandırır.

Beklentilerimiz neler olmalıdır?

Birinci uygulama sonrasında cildiniz daha parlak ve yenilenmiş Kolajen yapısına sahip olacaktır. Uygulamalar devam ettikçe, 3. ve 4. Uygulama sonrasında cildinizin daha gergin olduğunu ve yara izlerinin gözle görülür şekilde azalmış veya kaybolmuş olduğunu, gençleşme sürecinin cildinizde başladığını fark edeceksiniz.

 • Daha parlak cilt tonu
 • İyileşmiş atrofik yara izleri
 • Kırışıklıklarda azalma
 • Düzgün bir cilt dokusu
 • Daha gergin cilt yapısı
 • Azalmış veya ufalmış gözenekler

 

Uygulama Sırasında Neler Hissedersiniz?

MOSAIC ile yapılan Cilt Gençleştirme işlemi çok kısa sürede, hızlı bir şekilde ve yara izi oluşturmadan yapılan bir işlemdir. Hastalar uygulama yapılan bölgede ilk saatlerde dayanılabilir bir yanma ve sızı yanığı gibi kızarır ve hafif kabarma hissi duyulur. Günlük aktivitelerini kısıtlayıcı ve çalışmalarını engelleyecek hiçbir şey yoktur. Uygulamadan kısa bir süre sonra isterseniz makyaj yapabilir veya tıraş olabilirsiniz.

Kaç Seanslık Uygulama Gerekir?

MOSAIC Cilt Gençleştirme Uygulamalarının ilk seansından sonra iyi gelişmeler hemen başlayacaktır. Doktorunuza bu konuda kaç uygulama gerektiğini danışınız. Bu sizin beklentileriniz ve doktorunuzun öngörüleri ile belirlenebilir.

Bu gelişmeler ne kadar süreli olarak kalıcı olacaktır?

MOSAIC uygulamalarının en belirgin faydası, cildinizdeki Kolajen ve Elastin yapımının ve yenilenmesinin sürekli olarak devam etmesi olacaktır. Uygulama sonrasında aylarca bu iyileşme süreci gelişecektir. Hastalardan yıl içerisinde güzelleşen yeni görüntülerinin ve cilt bakımının devamını sağlamak amacı ile bir veya iki defa kliğinizi ziyaretiniz istenebilecektir.