TriPollar teknolojisi ile selülit tedavisi

TriPollar RF (Radyo Frekans) teknolojisi ile selülit tedavisi ve vücut şekillendirme uygulamalarımız başlamıştır. Sadece semptomları değil problemin kaynağını tedavi eden TriPollar RF aynı anda hem derin hem de yüzeysel yağ katmanlarına etki eder.

TriPollar

Selülit Azaltma & Vücut Şekillendirme

Tripollar RF (Radyo Frekans) teknolojisi, selülit tedavisinde ve vücut modellemede en ileri gelişmeleri sunar. Bu kayda değer teknoloji, RF enerjisiyle etkin bir şekilde sadece birkaç seansta cildin pürüzlü görünümünü azaltır yada ortadan kaldırır.

TriPollar uygulamaları cildinizin görüntüsünü düzeltmek ve selülitten kurtulmak için ideal bir çözümdür. Tedavi cerrahi değildir, kolay ve emniyetlidir. İyileşme süreci ya da enjeksiyon ihtiyacı yoktur.

Selülit nedir? Kimlerde görülür?

Sadece fazla kilolu kadınlar değil, kadınların cildin hemen altında yağ katmanlarına sahip olmaları gerçeği yüzünden ince insanlarda da selülit görülebilir. Selülit, cildin altında depolanan yağdaki kalıcı bir değişimdir ve bu yüzden neredeyse kaçınılmazdır. Tüm kadınları ilgilendiren bir konudur.

Nasıl Çalışır?

TriPollar RF teknolojisi sadece yüzeysel dokularda  yapısal  ve görsel değişikler yapmaz aynı zamanda daha derin cilt katmanlarındaki yağ dokularını da tedavi eder. Bu devrimsel sistem  selülitin sadece belirtileri ile değil sorunun kaynağı ile ilgilenir.

Selülit durumu Dermis ve hpodermiste toplanmış genişlemiş çok sayıda yağ hücresi. Toplanmış yağ, cilde portakal kabuğu görüntüsü verir.

TriPollar RF teknolojisi aynı anda hem dermis hem hipodermisteki yağ hücrelerini ısısını arttırır. Bu metabolizmayı hızlandırır ve sıvı yağın yağ hücrelerinden serbest bırakılmasını sağlar.

Tedaviden ve sıvı yağın serbest kalışından sonra, yağ hücreleri küçülür, cilt orjinaline yakın bir duruma döner. Selülit görünümü azalır ya da ortadan kalkar.

Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir?

TriPollar uygulamaları eş zamanlı olarak derin ve yüzeysel yağ hücrelerini ısıtır. Bu selektif  yağ ısıtmayı da tek bir ellikten sağladığı ikili elektro-ısıtma ile gerçekleştirir.

Bu tedavinin diğerlerinden en önemli farklarından biri cilt soğutulmasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Hedef hücreler yeteri kadar ısıtılırken cilt soğutma basamağını atlar ve bu sayede ilk uygulamadan hemen sonra bile gözle görülebilen hızlı, emniyetli ve efektif sonuçlar alınmasını sağlar.

Uygulamayı Kimler Alabilir?

TriPoller sadece cilt altındaki yağ dokusunu ısıttığı için her yaş ve cilt tipinden kadın potansiyel adaydır. Eğer siz de selülit sahibi çoğunluktansanız ve bundan kurtulmak istiyorsanız, evet, bu tedavi sizin için.

Tipik bir uygulama yaklaşık 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 45 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Her 4-8 haftada bir kez bakım seansı yapılması önerilir.

Kaç Seans Gerekir?

Tipik bir uygulama 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 20 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Ardından her 4-8 haftada bir kez bakım seansı yapılması önerilir.

Uygulama Sonrası Oluşabilecek Reaksiyonlar?

Uygulamadan hemen sonra ciltte bir miktar kızarma ve sıcaklık hissi görülebilir ve hissedilebilir. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra bu etkiler geçmektedir.

Sonuçlar Ne Zaman Görülmeye Başlar?

Neredeyse tüm hastalarda sonuçlar ilk uygulamadan hemen sonra görülür. Tam sonuçlar için tüm tedavi sürecinin bitmesi beklenmelidir.

Uygulama Sırasında Ne Hissedilir?  

Müşteriler genelde hafif bir gıdıklanma ve yumuşak bir ısı etkisi hissederler. Uygulama daha çok ılık bir masajı andırır.

Klinik Olarak Test Edildi mi?

TriPollar uygulamaları yüz hatlarını yeniden belirleme (re-kontur) ve cilt sıkılaştırma konularında klinik olarak onaylanmıştır.

Yüz Şekillendirme & Cilt Sıkılaştırma

TriPollar

Devrimsel nitelikteki TriPollar Rf teknolojisi çok düşük enerjiyle, acısız bir şekilde yüksek hassasiyette dermal ısıtma sağlayarak cilde anında etki eder ve sıkılaştırma başlar.

Daha sıkı bir cildin elde edildiği daha ilk uygulamadan sonra sonra bile görülebilir.

Tüm cilt tiplerinde kolojen oluşumu ile sıkılaştırma etkisi sağlayarak genel cilt durumunu düzelttiği klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. TriPollar uygulaması, yüz, boyun, kollar ve karnınızda nazik ve etkili olarak cildinizi sıkılaştırır.

TriPollar uygulamaları, cilt görüntünüzü güzelleştirmek ve yaşlanma izlerinden kurtulmak için idealdir.

Uygulama girişimsel değildir; kolay ve emniyetlidir.

Nasıl çalışır?

TriPollar RF teknolojisi, RF enerjisini tüm üst katmanları koruyarak, cildin derin katmanlarına iletir. Kolajen ısıtılır, anında büzülme yaratır, ardından derin kolajenin tekrar şekillenmesi ile tam bir tedavi prosedürü daha sıkı ve daha genç görünümlü bir cilt ortaya çıkartır.

Cildimiz olgunlaştıkça ve dış etkenlere maruz kaldıkça, cildi birbirine bağlayan dokular kırılmaya  başlar ve bu da kırışıklıkların  ve diğer yaşlılık etkilerinin görülmesine sebep olur.

TriPollar RF enerjisi, kolojen fiberlerin bulunduğu ekstraselüler matris (ECM) ve cilt dokusunu selektif olarak ısıtır. Bu lokal ısıtma kolojen fiberlerin anında anında kontraksiyonuna sebep olur ve aynı zamanda yeni kolojen ve elastin fiberlerin oluşmasını tetikleyecek şekilde fibroblast mekanizmasını da hızlandırır.

Kolojen fiberlerin kontraksiyonu ve kolojen ile elastin depolarının yenilenmesi, cilt  katmanlarını sıkılaştırır. Bu sayede daha yumuşak, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt ortaya çıkar.

Diğerlerinden farkı nedir?

TriPollar uygulamaları tek bir ellikle sağlanan selektif ikili elektro ısıtma  metoduyla aynı anda hem derin hem de yüzeysel kolajeni ısıtır.

Dahası, klasik diğer metodlarla cildi soğutmaya ihtiyaç duyulmaz ve bu sayede enerji olabilecek en iyi ve hızlı şekilde kullanılır. İnanılmaz bir şekilde sonuçları ilk seanstan hemen sonra gözle görülebilen güvenli bir etki ortaya çıkmış olur.

Daha az seans gerektiren ir uygulama önermek para ve zamandan tasarruf sağlar.

Uygulamayı kimler alabilir?

TriPollar herhangi bir ışık kullanmadığı için ve uygulama sadece cilt altındaki hücreleri ısıttığı için her yaş ve cilt tipinden insanlar için uygundur.

Eğer daha genç ve güzel gözükmek ve hissetmek istiyorsanız, bu uygulama kesinlikle sizin için demektir.

Kaç seans gerekir?

Tipik bir uygulama 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 20 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Ardından her 4-8 haftada bir kez bakım seansı yapılması önerilir.

Uygulama sonrası oluşabilecek reaksiyonlar?

Uygulamadan hemen sonra ciltte bir miktar kızarma ve sıcaklık hissi görülebilir ve hissedilebilir. Uygulamadan yaklaşık bir saat sonra bu etkiler geçmelidir.

Sonuçlar ne zaman görülmeye başlar?

Neredeyse tüm hastalarda sonuçlar ilk uygulamadan hemen sonra görülür. Tam sonuçlar için tüm uygulama sürecinin bitmesi beklenmelidir.

Uygulama sırasında ne hissedilir?

Müşteriler genelde hafif bir gıdıklanma ve yumuşak bir ısı etkisi hissederler. Uygulama daha çok ılık bir masajı andırır.

Klinik olarak test edildi mi?

TriPollar uygulamaları yüz hatlarını yeniden belirleme (re-kontur) ve cilt sıkılaştırma konularında klinik  olarak onaylanmıştır.