TriPollar (Radyo Frekans Tedavisi)

Devrimsel nitelikteki TriPollar (Rf) teknolojisi çok düşük enerjiyle, acısız bir şekilde yüksek hassasiyette dermal ısıtma sağlayarak cilde anında etki eder ve sıkılaştırma başlar.

Daha sıkı bir cildin elde edildiği daha ilk uygulamadan sonra  bile görülebilir.

Tüm cilt tiplerinde kolojen oluşumu ile sıkılaştırma etkisi sağlayarak genel cilt durumunu düzelttiği klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. TriPollar uygulaması, yüz, boyun, kollar ve karnınızda nazik ve etkili olarak cildinizi sıkılaştırır.

TriPollar uygulamaları, cilt görüntünüzü güzelleştirmek ve yaşlanma izlerinden kurtulmak için idealdir.

Uygulama girişimsel değildir; kolay ve emniyetlidir.

Nasıl çalışır?

TriPollar RF (Radyo Frekans) teknolojisi, RF enerjisini tüm üst katmanları koruyarak, cildin derin katmanlarına iletir. Kolajen ısıtılır, anında büzülme yaratır, ardından derin kolajenin tekrar şekillenmesi ile tam bir tedavi prosedürü daha sıkı ve daha genç görünümlü bir cilt ortaya çıkartır.

Cildimiz olgunlaştıkça ve dış etkenlere maruz kaldıkça, cildi birbirine bağlayan dokular kırılmaya  başlar ve bu da kırışıklıkların  ve diğer yaşlılık etkilerinin görülmesine sebep olur.

TriPollar RF enerjisi, kolojen fiberlerin bulunduğu ekstraselüler matris (ECM) ve cilt dokusunu selektif olarak ısıtır. Bu lokal ısıtma kolojen fiberlerin anında kontraksiyonuna sebep olur ve aynı zamanda yeni kolojen ve elastin fiberlerin oluşmasını tetikleyecek şekilde fibroblast mekanizmasını da hızlandırır.

Kolojen fiberlerin kontraksiyonu ve kolojen ile elastin depolarının yenilenmesi, cilt  katmanlarını sıkılaştırır. Bu sayede daha yumuşak, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt ortaya çıkar.

Diğerlerinden farkı nedir?

TriPollar uygulamaları tek bir ellikle sağlanan selektif ikili elektro ısıtma  metoduyla aynı anda hem derin hem de yüzeysel kolajeni ısıtır.

Dahası, klasik diğer metodlarla cildi soğutmaya ihtiyaç duyulmaz ve bu sayede enerji olabilecek en iyi ve hızlı şekilde kullanılır. İnanılmaz bir şekilde sonuçları ilk seanstan hemen sonra gözle görülebilen güvenli bir etki ortaya çıkmış olur.

Daha az seans gerektiren bir uygulama önermek para ve zamandan tasarruf sağlar.

Uygulamayı kimler alabilir?

TriPollar herhangi bir ışık kullanmadığı için ve uygulama sadece cilt altındaki hücreleri ısıttığı için her yaş ve cilt tipinden insanlar için uygundur.

Eğer daha genç ve güzel gözükmek ve hissetmek istiyorsanız, bu uygulama kesinlikle sizin için demektir.

Kaç seans gerekir?

Tipik bir uygulama 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 20 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Ardından her 4-8 haftada bir kez bakım, koruma seansı yapılması önerilir.

Uygulama sonrası oluşabilecek reaksiyonlar?

Uygulamadan hemen sonra ciltte bir miktar kızarma ve sıcaklık hissi görülebilir ve hissedilebilir. Uygulamadan yaklaşık bir saat sonra bu etkiler geçmelidir.

Sonuçlar ne zaman görülmeye başlar?

Neredeyse tüm hastalarda sonuçlar ilk uygulamadan hemen sonra görülür. Tam sonuçlar için tüm uygulama sürecinin bitmesi beklenmelidir.

Uygulama sırasında ne hissedilir?

Müşteriler genelde hafif bir gıdıklanma ve yumuşak bir ısı etkisi hissederler. Uygulama daha çok ılık bir masajı andırır.

Klinik olarak test edildi mi?

TriPollar uygulamaları yüz hatlarını yeniden belirleme (re-kontur) ve cilt sıkılaştırma konularında klinik  olarak onaylanmıştır.
 

Galeri