Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYONDA GELİNEN SON NOKTA

Uyuşturmadan ve jel kullanmadan

HIZLI

15 dakika süren bir seansta, tüm bacak ve sırt uygulaması yapılabilir. DUET bölgeye göre uygulama kolaylığı sağlayan 2 farklı başlıktan oluşur ve böylece vücudunuzdaki her yerin rahatlıkla tedavisi sağlanabilir.

GÜVENLİ

Her cilt renginde güvenle kullanılabilir. FDA(Food and Drug Administration) tarafından onaylanmıştır.

KONFORLU

Diğer lazer cihazlarına göre çok daha az acılıdır ve anestezi gerektirmez.

Yüksek Hızlı Emici Teknik Yardımı:

  • Daha etkili lazer enerjisi kıl köküne iletilmek sureti ile daha düşük enerji seviyesinde çalışır.
  • Enerji yoğunluğu seviyesi azaldığından, uyuşturucu krem kullanmadan daha konforlu uygulama yapılır.

 

ETKİLİ

FDA(Food and Drug Administration) onaylı ve 35'den fazla klinik makale ile desteklenmiş sonuçlar. Her derinlikteki kıl köküne etkilidir.

MİNUMUM ETKİ

Uygulama sırası ve sonrasında yanma hissi ve kızarıklıklar çok az düzeydedir.

KIL DÖNMELERİ VE BACAK DAMARLARI

Kıl dönmelerinde başarılı sonuçlar alınır. Yüzeysel bacak damarlarının tedavisinde kullanılır. (2 mm genişliğe kadar olan damarlarda)"Bugüne kadar pek çok kıl dökme cihazı kullandım. LightSheer DUET Lazer cihazı istenmeyen kılların kalıcı olarak dökülmesinde Altın Standart ve en etkili Lazer olarak hala yerini koruyor. Kalıcı etkisi, hasta memnuniyeti, neticelerin çok iyi olması? Bunların hepsi işlerin devamını sağlıyor ve güzel referanslar olarak duruyor."

Beth Haney, NP

"Yeni LightSheer DUET lazer hastalar tarafından çok iyi karşılandı. Uygulama hemşirem tek darbeli atış hızından ve hasta konforundan memnun. Benim beklentim LightSheer DUET Lazerin derine nüfuz etmesi ile daha iyi netice alıyor olmam. Bu sistemin uygulaması kesinlikle gösterilen çabaya değer."

Girish Munavalli, MD

"Bu yeni yüksek hızlı sistemi benim sırtımda onbeş dakikada uyguladılar. Normal uygulama süresi bir saat civarında olacaktı. Sadece zamandan kazanmak bu cihazın önemli bir getiris. Yarışın galibi budur."

Mitch Goldman, MD.

"Şimdiye kadar kullandığımız epilasyon lazerlerinin en etkilisi ve güveniliri olduğu için bütün epilasyon hastalarına LightSheer DUET tavsiye ediyorum."

Prof. Dr. Arman Çağdaş

TÜM AİLE BİREYLERİNİN RAHATLIKLA TERCİH EDEBİLECEĞİ

BİR LAZER SİSTEMİDİR

MED-LITE (nd yag Q swich Lazer):

FDA(Food and Drug Administration) onaylı olup istenmeyen tüylerin epilasyonunda ağrısız ve süratli olan bu lazer birçok kişi tarafından kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir.Tedavi öncesi ve sonrası güneşlenme kısıtlaması yoktur.Uygulama sonrası tüyler sararıp, bir hafta içinde dökülmesi sağlanır. Kılları zayıflatır, azaltır ve yok eder. Ayrıca bu lazer leke, dövme izlerinin çıkarılmasında, geniş benlerin tedavisinde de uygulanır.

Galeri