Tripollar (Radyo Frekans Tedavisi)

Selülit Azaltma & Vücut Şekillendirme

Tripollar RF (Radyo Frekans) teknolojisi, selülit tedavisinde ve vücut modellemede en ileri gelişmeleri sunar. Bu kayda değer teknoloji, RF enerjisiyle etkin bir şekilde sadece birkaç seansta cildin pürüzlü görünümünü azaltır yada ortadan kaldırır.

TriPollar uygulamaları cildinizin görüntüsünü düzeltmek ve selülitten kurtulmak için ideal bir çözümdür. Tedavi cerrahi değildir, kolay ve emniyetlidir. İyileşme süreci ya da enjeksiyon ihtiyacı yoktur.

Selülit nedir? Kimlerde görülür?

Sadece fazla kilolu kadınlar değil, kadınların cildin hemen altında yağ katmanlarına sahip olmaları gerçeği yüzünden ince insanlarda da selülit görülebilir. Selülit, cildin altında depolanan yağdaki kalıcı bir değişimdir ve bu yüzden neredeyse kaçınılmazdır. Tüm kadınları ilgilendiren bir konudur.

Nasıl Çalışır?

TriPollar RF teknolojisi sadece yüzeysel dokularda  yapısal  ve görsel değişikler yapmaz aynı zamanda daha derin cilt katmanlarındaki yağ dokularını da tedavi eder. Bu devrimsel sistem  selülitin sadece belirtileri ile değil sorunun kaynağı ile ilgilenir.

Selülit durumu Dermis ve hpodermiste toplanmış genişlemiş çok sayıda yağ hücresi. Toplanmış yağ, cilde portakal kabuğu görüntüsü verir.

TriPollar RF teknolojisi aynı anda hem dermis hem hipodermisteki yağ hücrelerini ısısını arttırır. Bu metabolizmayı hızlandırır ve sıvı yağın yağ hücrelerinden serbest bırakılmasını sağlar.

Tedaviden ve sıvı yağın serbest kalışından sonra, yağ hücreleri küçülür, cilt orjinaline yakın bir duruma döner. Selülit görünümü azalır ya da ortadan kalkar.

Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir?

TriPollar uygulamaları eş zamanlı olarak derin ve yüzeysel yağ hücrelerini ısıtır. Bu selektif  yağ ısıtmayı da tek bir ellikten sağladığı ikili elektro-ısıtma ile gerçekleştirir.

Bu tedavinin diğerlerinden en önemli farklarından biri cilt soğutulmasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Hedef hücreler yeteri kadar ısıtılırken cilt soğutma basamağını atlar ve bu sayede ilk uygulamadan hemen sonra bile gözle görülebilen hızlı, emniyetli ve efektif sonuçlar alınmasını sağlar.

Uygulamayı Kimler Alabilir?

TriPoller sadece cilt altındaki yağ dokusunu ısıttığı için her yaş ve cilt tipinden kadın potansiyel adaydır. Eğer siz de selülit sahibi çoğunluktansanız ve bundan kurtulmak istiyorsanız, evet, bu tedavi sizin için.

Tipik bir uygulama yaklaşık 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 45 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Her 4-8 haftada bir kez bakım seansı yapılması önerilir.

Kaç Seans Gerekir?

Tipik bir uygulama 6-8 seanstan oluşur. Her seans yaklaşık 20 dakika sürer (uygulama alanına bağlı olarak). Ardından her 4-8 haftada bir kez bakım seansı yapılması önerilir.

Uygulama Sonrası Oluşabilecek Reaksiyonlar?

Uygulamadan hemen sonra ciltte bir miktar kızarma ve sıcaklık hissi görülebilir ve hissedilebilir. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra bu etkiler geçmektedir.

Sonuçlar Ne Zaman Görülmeye Başlar?

Neredeyse tüm hastalarda sonuçlar ilk uygulamadan hemen sonra görülür. Tam sonuçlar için tüm tedavi sürecinin bitmesi beklenmelidir.

Uygulama Sırasında Ne Hissedilir?

Müşteriler genelde hafif bir gıdıklanma ve yumuşak bir ısı etkisi hissederler. Uygulama daha çok ılık bir masajı andırır.

Klinik Olarak Test Edildi mi?

TriPollar uygulamaları yüz hatlarını yeniden belirleme (re-kontur) ve cilt sıkılaştırma konularında klinik olarak onaylanmıştır.

Galeri